تبلیغات
کسب درآمد اینترنتی ( PTC ) - نحوه فعالیت در سایت های کلیکی
 
کسب درآمد اینترنتی ( PTC )

۱- قدم اول ثبت نام :

کلیک بر روی لینک ثبت نام  و یا بنر مربوط به هر سایت و رفتن به صفحه ثبت نام، با ورود به صفحه ثبت نام مشخصات خود را وارد می کنید در آخر شرایط سایت مد نظررا پذیرفته و با زدن دکمه ثبت نام مرحله ثبت نام شما به پایان می رسد.

 ۲- قدم دوم ورود به سایت :

بعد از دریافت کد فعالسازی ارسالی به ایمیل خود و تکمیل فرآیند ثبت نام در سایت،می توانید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید .

۳- قدم سوم کسب درآمد از طریق مشاهده تبلیغات :

حال قسمت جذاب و کاربردی کسب درآمد برای این منظور بر روی گزینه مشاهده تبلیغات کلیک کنید با مراجعه به این قسمت لیستی از تبلیغاتی را که امکان مشاهده دارند و قیمت دیدن هر تبلیغ مشخص شده است شما با عضویت معمولی (استاندارد) می توانید چند تبلیغ را در روز مشاهده کنید . در ابتدا بر روی لینک هر تبلیغ کلیک کرده و تا کامل شدن مستطیل بالای صفحه صبر کنید  تا تبلیغ مورد نظر باز شود بعد از طی شدن مدت زمان هر تبلیغ و اضافه شدن مبلغ تبلیغ می توانید تبلیغ را ببندید و تبلیغ دیگر را مشاهده کنید.

۴- قدم چهارم کسب درآمد با فعالیت های درخواستی :

از قسمت فعالیت های درخواستی هم می توان کسب درآمد داشت در این قسمت با توجه به خواسته های متقاضیان تبلیغ کار مشخصی مثلا ثبت نام یا فعالیتی خاص را از شما می خواهند که پس از انجام فعالیت مورد نظر درخواست می دهید تا مبلغ به حساب شما اضافه شود .

۵- قدم پنجم مشاهده عملکرد و آمار :

قسمت دیگری که نیاز است راجع به آن صحبت شود حساب کاربری است شما در این قسمت اطلاعات مهمی از جمله میزان کلیک های خود و نفرات مستقیم و وضعیت موجودی جاری را می توانید مشاهده کنید .

۶- قدم ششم زیرمجموعه گیری و درآمد مضاعف :(بسیار بسیار مهم)

بدین نکته توجه داشته باشید که موفقیت در سایت های کلیکی علاوه بر کلیک های روزانه خودتان به کلیک های زیر مجموعه های شما هم وابسته است،بدین سبب است که زیر مجموعه گیری مخصوصا زیر مجموعه گیری مستقیم نقش بسزایی در درآمد کلی ماهیانه شما خواهد داشت (معمولا نزدیک به ۵۰% از کلیک زیر مجموعه ها به حساب شما اضافه می گردد) که می توانید از دوستان و آشنایان خود استفاده کنید ..

۷- قدم هفتم برداشت درآمد :

جهت برداشت درآمد خود نیز می توانید از قسمت حساب کاربری –> عمومی — > برداشت درآمد اقدام کنید توجه داشته باشید جهت پرداخت بدون مشکل قبل از اقدام به برداشت از طریق حساب کاربری — > تنظیمات — >تنظیمات بانکی مشخصات خود را دقیق و صحیح وارد کرده باشید .آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :